patronekranı
portfolio website templates

 Copyright © 2019 Makrosum Bilişim Danışmanlık Ldt. Şti - Tüm Hakları Saklıdır.

PATRON EKRANI

Program Hakkında

patronekranı

Yetkilendirme

Planlama Programından (Mikro, LOGO veya NETSİS) giriş yapacak kullanıcıların kodlarına göre hangi role dahil olacaklarını seçer. Uygulamada, Muhasebe Kullanıcıları finansal raporlar alırken, Satın Alma Departman Kullanıcısı Tedarikçi Bazında Stok-Maliyet raporlarına erişecektir. Mağaza Müdürleri ise sadece kendi şube raporlamalar erişebilir.

patronekranı

Veri Akışı

Standart uygulamalarda veri akışı hali hazırda kullanılan Kaynak Planlama Yazılımından (Mikro, LOGO veya NETSİS) Patron Ekranına yönündedir. Ve bu veri akışı tek yönlüdür. Yani Kullandığınız Kaynak Planlama Yazılımındaki (Mikro, LOGO veya NETSİS) verileriniz içerik kontrolü veya doğrulamadan geçmeksizin rapor olarak size sunulur.

Mobirise

Kurulum

Patron Ekranına dahil olan müşterinin Veritabanı bilgileri ve WAN erişim bilgileri müşteri tarafından sağlanır. Port yönlendirme ve internetin sürekli online olması müşteri tarafından sağlanır. Erişim bilgileri Patron Ekranına tanımlandıktan sonra, Patron Ekranı tarafından otomatik olarak gerekli functions ve procedures tanımlanır.

patronekranı

Gereksinimler

Patron Ekranı internet üzerinden çalışan bir web uygulamasıdır. HTML5 ve PHP teknolojileri kullanılarak kodlanmıştır. Bu sayede her türlü bilgisayar ve hatta mobil cihazlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. Sistem kurulumu parametrik olarak belirlenmiş, sunucu ip adresi, veritabanı kullanıcı adı ve şifreleri tanımlandıktan hemen sonra çalışmaya başlar.

Mobirise

Alternatif Çalışma Şekilleri

Patron Ekranı, Yediyirmi Bilişim Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde barındırılan Web Sunucularda çalışmaktadır. Sisteme dahil olan müşteriler tarafından sürekli yeni talepler ve geri bildirimlerle gelişip beslenmektedir. Buna rağmen bazı özel projelerde, Üretim Takibi, Müşteri tarafından local hosting (internet problemi yaşanan durumlarda) müşterilerde de barındırılabilir. 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Adres

Üçevler Mahallesi, Üçevler Mah. Burçak Sk. Aydın Apt. No:1/1 D:3,
Nilüfer/Bursa, Türkiye

İletişim

Email: [email protected] 
Telefon : 0850 562 6162